Nowe produkty

 • Fotel Barro
  Fotel Barro

   Fotel Barro - Tkanina - NEVE 02, tył: łączenie tkanin  - GOOD NIGHT 79,...

  250,00 zł
 • Krzesło Augusto
  Krzesło Augusto

   Krzesło Augusto - Tkanina BJORN 24 Mebel po sesji zdjęciowej, możliwe...

  199,00 zł
 • Fotel KARL
  Fotel KARL

   Fotel Karl - Tkanina Magic Velvet 2200, Bejca-6 Czarny Mebel po sesji...

  399,00 zł

Hokery Znaleziono 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Nowoczesny Hoker Tapicerowany (Z Oparciem) Wąski. Kuchenny, Do Jadalni. Prezentowane zdjęcia mebli są poglądowe. W celu zakupienia mebla należy dokonać jego konfiguracji poprzez wybór materiału, koloru drewna oraz ewentualnych dodatków.  DOSTĘPNOŚĆ: termin realizacji zamówienia wynosi 21 dni roboczych (+/- 4) Cena dotyczy hokera o wysokości 93 cm i nie...

Hoker Madam w stylu glamour. Prezentowane zdjęcia mebli są poglądowe. W celu zakupienia mebla należy dokonać jego konfiguracji poprzez wybór materiału, koloru drewna oraz ewentualnych dodatków.  DOSTĘPNOŚĆ: termin realizacji zamówienia wynosi 21 dni roboczych (+/- 4) Cena dotyczy hokera o wysokości 100 cm i nie obejmuje dodatkowych opcji.

 Hoker Jack w stylu chesterfield tapicerowany Z Oparciem. (Uszak). Do Kuchni Prezentowane zdjęcia mebli są poglądowe. W celu zakupienia mebla należy dokonać jego konfiguracji poprzez wybór materiału, koloru drewna oraz ewentualnych dodatków.  DOSTĘPNOŚĆ: termin realizacji zamówienia wynosi 21 dni roboczych (+/- 4) Cena dotyczy hokera o wysokości 100 cm...

Hoker z Oparciem Prosty to doskonały mebel do wysp kuchennych. Prezentowane zdjęcia mebli są poglądowe. W celu zakupienia mebla należy dokonać jego konfiguracji poprzez wybór materiału, koloru drewna oraz ewentualnych dodatków.  DOSTĘPNOŚĆ: termin realizacji zamówienia wynosi 21 dni roboczych (+/- 4) Cena dotyczy hokera o wysokości 93cm.

Hoker bez oparcia prosty o klasycznej formie. Prezentowane zdjęcia mebli są poglądowe. W celu zakupienia mebla należy dokonać jego konfiguracji poprzez wybór materiału, koloru drewna oraz ewentualnych dodatków.  DOSTĘPNOŚĆ: termin realizacji zamówienia wynosi 21 dni roboczych (+/- 4) Cena dotyczy hokera o wysokości 67 cm.

Tapicerowany Hoker bez oparcia wąski o klasycznej formie. Prezentowane zdjęcia mebli są poglądowe. W celu zakupienia mebla należy dokonać jego konfiguracji poprzez wybór materiału, koloru drewna oraz ewentualnych dodatków.  DOSTĘPNOŚĆ: termin realizacji zamówienia wynosi 21 dni roboczych (+/- 4) Cena dotyczy hokera o wysokości 67 cm.

Hoker Bond idealny do wyspy kuchennej. Prezentowane zdjęcia mebli są poglądowe. W celu zakupienia mebla należy dokonać jego konfiguracji poprzez wybór materiału, koloru drewna oraz ewentualnych dodatków.  DOSTĘPNOŚĆ: termin realizacji zamówienia wynosi 21 dni roboczych (+/- 4) W celu zamówienia hokera prosimy o kontakt  biuro@domartstyl.pl

Hoker Tapicerowany Z Oparciem Cassy. Chesterfield (Pikowane). Kuchenny Prezentowane zdjęcia mebli są poglądowe. W celu zakupienia mebla należy dokonać jego konfiguracji poprzez wybór materiału, koloru drewna oraz ewentualnych dodatków.  DOSTĘPNOŚĆ: termin realizacji zamówienia wynosi 21 dni roboczych (+/- 4) Cena nie obejmuje dodatkowych opcji.

Hoker Tapicerowany Chanel idealny do wyspy kuchennej. Prezentowane zdjęcia mebli są poglądowe. W celu zakupienia mebla należy dokonać jego konfiguracji poprzez wybór materiału, koloru drewna oraz ewentualnych dodatków.  DOSTĘPNOŚĆ: termin realizacji zamówienia wynosi 21 dni roboczych (+/- 4) Cena dotyczy hokera o wysokości 100 cm i nie obejmuje...

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Hokery

Hokery tapicerowane- Nowoczesny styl do Kuchni & Barów.

 Znane do tej pory z barów i restauracji hokery są wysokimi stołkami, które swoje zastosowanie znajdują coraz częściej w polskich domach. Trend ten pochodzi z krajów północnych i przyszedł do Europy środkowej wraz z modą na styl skandynawski. Hokery w wystroju wnętrz uwzględniane są również w ściśle nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń. Ich specyficzna budowa idealnie dopełni takie rodzaje wnętrz. Co więcej, ich zastosowanie może okazać się niezwykle praktyczne, a przy tym gustowne. Dzisiejsze hokery projektowane dla różnego rodzaju użytkowników, znacznie różnią się od pierwszych barowych stołków. Trzeba przyznać, że zazwyczaj nie były one szczególnie wygodne, a dłuższe siedzenie na nich mogło powodować bóle kręgosłupa. Nowoczesne hokery są o wiele wygodniejsze, a zwłaszcza hokery tapicerowane. Projektanci umożliwiają dobranie odpowiedniego stołka do indywidualnych potrzeb. W związku z tym poszczególne projekty hokerów mogą różnić się między sobą wysokością, kształtem siedziska, nóżkami, a także oparciem. Dodatkowo hokery tapicerowane, tak jak wszystkie meble tego rodzaju, z łatwością można dostosować do indywidualnych aranżacji wnętrz. Jest to spowodowane szerokimi możliwościami wyboru materiału, koloru oraz faktury tapicerki. Dzięki temu zdobyły one uznanie licznych dekoratorów i projektantów wnętrz, a co najciekawsze, coraz częściej stosowane są także w domach. 

Jak dobrać hoker? 

 Nad doborem odpowiedniego hokera warto jest się najpierw dobrze zastanowić. Sklep z hokerami tapicerowanymi DASnew posiada w swojej ofercie modele niemalże każdego rodzaju. Dobry wybór pozwoli nam cieszyć się komfortem użytkowania i spełni wszystkie nasze oczekiwania. Przede wszystkim warto jest ustalić wysokość: (50, 60, 70, 80, 90, 100, 110 i 120 cm). Tutaj niezbędne może okazać się pobranie szczegółowych pomiarów. Zasada jest jednak bardzo łatwa. Aby hoker w pełni spełniał swoje zadanie, należy zachować odległość około 20 cm od siedziska do spodu blatu stołu czy też baru. Wówczas uznajemy, że taka wysokość odpowiada naszym potrzebom. 

 Co więcej, należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego został wykonany z welura lub ekoskóra. Nóżki podobnie jak w innych meblach tapicerowanych mogą zostać wykonane z drewna lub metalu. Niektóre modele posiadają nóżki tradycyjne, czyli takie, które są proste. Inne zaś - nóżki ustawione pod lekkim skosem, w celu zwiększenia stabilności siedziska. Ustawienie nóżek może wpływać na komfort użytkowania oraz na całkowity wygląd hokera. W dalszej kolejności warto przyjrzeć się pozostałym detalom. Kształt siedziska zwykle jest okrągły lub kwadratowy i towarzyszy mu minimalistyczne z oparciem i bez oparcia. Również rodzaj tapicerki powinniśmy dobrać do indywidualnych potrzeb tak samo i kolor, mamy do wyboru ich dużo: ( . Najważniejsza podczas wyboru jest jednak przestrzeń wokół stołu, którą dysponujemy i to ona zwykle przyczynia się do podjęcia ostatecznej decyzji.

Hokery tapicerowane w domu?

 Trend zastosowania hokerów tapicerowanych w domu jest podyktowany nie tylko obecnie trwającą modą na styl skandynawski czy nowoczesny. Wysokie stołki bez wątpienia są nowatorskim rozwiązaniem, ale z pewnością zadowolą osoby, które nie dysponują dużą ilością miejsca wokół stołu. Zwykle hokery zajmują mniejszą przestrzeń niż krzesła, ale są wygodniejsze od tradycyjnych stołków i niezwykle gustowne. Dzięki temu zyskały popularność w krajach skandynawskich.

 Oryginalny wygląd i jednoczesna wygoda sprawiają, że hokery mogą stanowić także ciekawy element urozmaicenia wnętrz minimalistycznych. Za to miłośnicy stylu nowoczesnego, którzy bardzo cenią sobie wygodę i praktyczność, równie często wybierają hokery tapicerowane jako ważny element wystroju wnętrz. Bowiem znajdą one zastosowanie przy tradycyjnym stole, ale również świetnie sprawdzą się przy kuchennych wysepkach czy stołach montowanych do ściany. Możliwość wyboru odpowiedniego modelu zapewnia wygodę i znacznie wpływa na komfort użytkowania. Co więcej, oryginalne hokery wykonane z wysokiej jakości materiałów są niezwykle trwałe i mogą być użytkowane przez lata. 

Jak dobrać hoker? 

Nad doborem odpowiedniego hokera warto jest się najpierw dobrze zastanowić. Sklep z hokerami tapicerowanymi DASnew posiada w swojej ofercie modele niemalże każdego rodzaju. Dobry wybór pozwoli nam cieszyć się komfortem użytkowania i spełni wszystkie nasze oczekiwania. Przede wszystkim warto jest ustalić wysokość. Tutaj niezbędne może okazać się pobranie szczegółowych pomiarów. Zasada jest jednak bardzo łatwa. Aby hoker w pełni spełniał swoje zadanie, należy zachować odległość około 20 cm od siedziska do spodu blatu stołu czy też baru. Wówczas uznajemy, że taka wysokość odpowiada naszym potrzebom. 

Co więcej, należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego został wykonany. Nóżki podobnie jak w innych meblach tapicerowanych mogą zostać wykonane z drewna lub metalu. Niektóre modele posiadają nóżki tradycyjne, czyli takie, które są proste. Inne zaś - nóżki ustawione pod lekkim skosem, w celu zwiększenia stabilności siedziska. Ustawienie nóżek może wpływać na komfort użytkowania oraz na całkowity wygląd hokera. W dalszej kolejności warto przyjrzeć się pozostałym detalom. Kształt siedziska zwykle jest okrągły lub kwadratowy i towarzyszy mu minimalistyczne oparcie. Również rodzaj tapicerki powinniśmy dobrać do indywidualnych potrzeb. Najważniejsza podczas wyboru jest jednak przestrzeń wokół stołu, którą dysponujemy i to ona zwykle przyczynia się do podjęcia ostatecznej decyzji.